باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان گلسیما با هدف رفع دغدغه های مالی همراهان و ارایه تسهیلات مالی متعدد ایجاد شده است. در این بخش، شما می‌توانید از روش‌های مختلف به جمع‌آوری امتیاز لازم برای خود و دیگران جهت استفاده از خدمات مرکز بهره‌مند شوید. این تسهیلات عبارتند از ارایه وام 30 ملیون تومانی، استفاده از10 درصد معرفی، بهره‌مندی از تخفیف‌های متعدد تا 50 درصد مخصوص همراهان وفادار و نیز همکاری به عنوان بازاریاب.

  • استفاده از وام 30 ملیون تومانی برای تقسیط هزینه خدمات ارایه شده در مرکز برای آن دسته از عزیزانی است که امکان پرداخت کامل وجه را ندارند. این اقساط برای مبالغ زیر 3 ملیون تومان بصورت 3 ماهه و برای مبالغ بالای 3 ملیون تومان به نسبت هزینه خدمت میتواند 6 ماهه تا یکساله باشد.
  • 10 درصد معرفی عبارت است از بازاریابی برای خدمات مرکز به دوستان از طریق لینک اختصاصی شخصی شما. در صورتی که آشنای شما از طریق این لینک وارد سیستم شود تا 6 ماه از اعضا زیر مجموعه شما در نظر گرفته میشود. در صورتی که ایشان از خدمات ما (به غیر از ویزیت ها) استفاده کنند، 10 درصد از مبلغ دریافتی از ایشان به طور اتومات به سبد خرید شما واریز خواهد شد. شما و خانواده محترمتان میتوانید هر زمان که مایل بودید از این امتیاز در سایر بخشها استفاده کنید.
  • همراهان وفادار به افرادی اطلاق میشوند که به ما اعتماد کرده و برای انجام خدمات خود، گلسیما را انتخاب کرده و امتیازات طلایی، نقره ای و ویژه دریافت میکنند. به پاس قدردانی از حسن اعتماد این دوستان، ما خود را متعهد میکنیم که هدایای ارزشمندی برای این عزیزان تدارک ببینیم. در ایام خاص مانند اعیاد، روز تولد و ...، این دوستان میتوانند انتخاب کنند که هدایای خود را نقدی، اعتباری، و یا از طریق شرکت در قرعه کشی مخصوص گروه خود دریافت کنند.
  • همکاری در مواردی اتفاق می‌افتد که ما رصد کنیم که برخی از دوستان در معرفی خدمات به آشنایان خود از سایرین پیشی گرفته اند. در اینصورت با دعوت از این عزیزان به مرکز شرایط استخدام ایشان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ارایه خدمات کامل و با کیفیت هدف ماست.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

گلسیما آوای سلامتی و زیبایی