سرمایه گذار ارجمند

با سلام و عرض ادب

 

بدینوسیله از شما دعوت می‌شود که به عنوان سرمایه گذار در حوزه های مختلف درمانی در کنار ما باشید.

مجموعه گلسیما شامل بخش‌های مختلف بالینی، ازمایشگاهی، پژوهشی، آموزش و تولیدی است. ما در این مجموعه تلاش میکنیم از اساتید مجرب در هر حوزه و از تکنولوژی روز در تهیه ملزومات پزشکی و تبلیغات استفاده کنیم.

همچنین با نگاه جهانی و جذب مخاطب از سراسر دنیا تلاش میشود تا در حوزه توریست سلامت نیز فعال باشیم. ما آمادگی کامل خود را برای توسعه و گسترش فعالیت در هر نقطه از جهان را داریم و این امکان به واسطه ارتباطات بین المللی فراوانی است که با نیروهای تخصصی در حوزه سلامت، صنعت دارویی و هوش مصنوعی داریم.

هدف از جذب سرمایه گذار در گلسیما پوشش مالی اهداف سازمان و تسریع روند گسترش است. بدیهی است که با صرف زمان و از محل درامدهای سرشار خود سازمان نیز میتوان به این اهداف دست یافت. ولیکن ما مانعی برای همکاری با سرمایه گذاران و سرعت بخشیدن به این روند نمی بینیم.

فرصتهای سرمایه گذاری عبارتند از تهیه تجهیزات پزشکی بالینی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی، فراهم کردن فضای کار، سرمایه گذاری در تولید دارو و سرمایه گذاری در حوزه توریست سلامت.

این همکاری یک تعامل برد – برد مابین نیروهای تخصصی ما و توانایی های شما برای رسیدن به هدف مشترک رضایت بیماران میباشد.

کار تیمی اقتصادی در یک بستر تعریف شده، شفاف و با بیزینس پلان مشخص نیاز مبرم جامعه ماست. ما امیدواریم با پایه گذاری این بستر تعامل بتوانیم در پیشرفت و آبادانی کشور سهیم باشیم.

با تشکر و امتنان فراوان از حضور گرم شما در مجموعه گلسیما

ارادتمند

دکتر منیره دشتی رحمت آبادی